Mongara finns på företagsmässan Östgötaforum på Cloetta Center i Linköping den 23-24 september. Här arrangerar vi också ett seminarium om hur du kan tjäna mer pengar på webben.
Passa på att besöka vår monter på Östgötaforum » och var med i utlottningen av en fri coachingtimma!
Beskrivning av seminariet och hur du anmäler dig
Anmäl dig till vårt seminarium under mässans andra dag.
Datum: 24 september Tid: 12:00-12:45 Plats: Safiren Cloetta Center, plan 4
Gör en webbrevision och tjäna pengar direkt
Vi vill erbjuda dig vår kompetens för att stärka dig och din affär med webben som verktyg. Tjäna mer pengar och låt webben göra jobbet. Det handlar inte om att göra en snygg hemsida eller att programmera i HTML.
Vi ger dig tips och råd så att du bättre förstår hur du tar dig från ett elektroniskt visitkort till mer och fler affärer på webben. Vi har gjort det och har den praktiska, konkreta erfarenhet som krävs för att berätta hur man kan göra. Talare är Liselotte Norén och Charlotte Wormbs från Mongara.
Det vi coachar och föreläser om och de verktyg vi använder är tagna från våra erfarenheter, lärdomar och misstag. Vi har lång och bred erfarenhet av IT, webb och affärsutveckling på både små och stora företag och olika ledningsnivåer.
Behöver du biljett och eller vill anmäla dig till seminariet? Kontakta Stefan Wilhelmsson på Mongara Öst 073-505 08 12 eller stefan.wilhelmsson@mongara.se